ESE Malta İngilizce Dil Okulu - Malta - Malta

Okul Hakkında

 

Education Stars tarafından Malta’nın en iyi okulu seçilen ESE MALTA  eğitim, konaklama, etkinlik ve benzeri konularda standartlarını her yıl bir önceki yıla göre arttırmaya devam ediyor.

 

ESE Malta İngilizce Dil Okulu

Malta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ESE, Malta Üniversitesinin hemen yanında bulunmaktadır. Tüm banka ve ulaşım hizmetleri okul çevresinde veya çok yakınındadır.

 

ESE Malta İngilizce Dil Okulu Nitelikleri

  •  Geniş, havadar sınıflar
  •  Kütüphane
  •  Kafeterya
  • • TV / Video Odası
  • • Bilgisayar Erişim Merkezleri
  • • Teras
  •  
 
ESE MALTA İNGİLİZCE DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ
 
 Aile Yanında Konaklama 

Aile Yanı seçeneği ile hem dost bir ortamda İngilizce pratik yapma olanağı yakalamış olur hem de Malta kültürü ve sosyal yaşamı hakkında bilgileri ilk elden öğrenmiş olursunuz. Deneyimli ESE kadrosu öğrencileri ağırlayacak aileleri özenle seçer. Ağırlayıcı aileler temizlik, konfor ve konukseverlik gibi kriterler ele alınarak seçilir. ESE ağırlayıcı aileleri bire bir görüşmeler ve denetlemeler gibi bir dizi inceleme işlemleri sonucu belirlenir. Öğrencileri ailelerin yanına yerleştirmeden önce ESE kişiye özel diyetler gibi özel istekleri göz önünde tutar.

 

 ESE Yurt Konaklamaları

ESE Residansı (ESE kompleksinin içinde) kafeteryalar, eğlence merkezleri, sinemalar, restoranlar, hediyelik eşya dükkanları, alışveriş merkezleri ve bowling salonları gibi birçok cazibe merkezini içinde barındıran St.Julians böigesindedir. ESE Residansdaki odalar ikişer adet tek kişilik yataklı, özel banyolu, çalışma masalı, televizyonlu, telefonlu ve klimalıdır. Kahvaltı ESE Cafe'de edilebilir.

Ana otobüs durağına uzaklık yürüyerek 5 dakika
Yetişkin kursları kompleksine uzaklık Bina İçi
En yakın kumsala ve ESE Yetişkinler Beach Club'ına uzaklık yürüyerek 5-10 dakika 


 

► ESE White House Yurdu

White House Yurdu, ESE kompleksinin hemen karşısındadır. Bu yurdun, hepsi özel banyolu, klimalı, televizyonlu ve çalışma masalı, 20 adet çift kişilik odası, 1 adet üç kişilik odası ve 1 adet aile odası vardır. Bu tesiste kalan tüm öğrenciler çatıdaki geniş terası güneşlenmek, ders çalışmak veya rahatlamak için kullanabilirler. Kayıtlar oda kahvaltı tarzında yapılır ve kahvaltı yurdun hemen karşısındaki ESE Cafe'de verilir.

Ana otobüs durağınauzaklık yürüyerek 5 dakika
Yetişkin kursları kompleksine uzaklık Yolun hemen karşı tarafında
En yakın kumsala ve ESE Yetişkinler Beach Club'ına uzaklık yürüyerek 5-10 dakika 

 

 ESE Land's End Apartı (Superior)

Land's End Apartı meşhur Sliema bölgesinin kalbinde ve denizin hemen karşısındadır. Açık hava restoranlar, kafeteryalar, alışveriş merkezleri, marka butikler ve bankalar yürüyüş mesafesindedir. Otobüs durağı sadece bir iki dakikalık mesafededir ve öğrenciler otobüs ile direkt St.Julian's semtindeki ESE okul binasına 15 dakika yolculukla  gidebilirler. Tüm daireler hem çift hem de tek kişilik yatak odalı, çift banyolu, klimalı, mutfaklı ve oturma odalıdır. Binanın arkasında, gözlerden uzak, orta ölçülerde birde havuz bulunuyor. Pazartesi ile Cuma arası sabahları okula servis vardır. Öğrencilerden, kurs bitiminde iade edilmek üzere, 100 Euro deposito alınmaktadır.

 

Ana otobüs durağına uzaklık 5 dakika (yürüyerek)
Yetişkin kursları kompleksine uzaklık 20 dakika (otobüs ile)
En yakın kumsala ve ESE Yetişkinler Beach Club'ına uzaklık 30-45 dakika (yürüyerek)
ESE Sliema Beach Club'ına uzaklık 5-10 dakika yürüyerek


 

► ESE Belmonte Apart (Superior)

16 apart odadan oluşan komplex yeni dekore edilmiş ve ESE standartlarına kavuşturulmuştur. Tüm apart odalar geniş, aydınlık, mutfak, oturma odası alanlarına sahiptir.Tüm apart odalarda TV, DVD, ücretsiz kablosuz internet, klima bulunuyor.  13 oda 3 paylaşımlı yatak odası ve banyo ve 2 Penthouse oda ( üst kat, daha konforlu odalar) 2 paylaşımlı yatak odası ve 2 banyo içeriyor. Reception 24 saat açık.

Sliemanın prestijli bir bölgesinde, denize sadece 2 blok uzaklıkta, Balluta Koyuna 100 m dır. ESE’ye ort. 15 dk mesafededir.

 

Ana otobüs durağına uzaklık -
Yetişkin kursları kompleksine uzaklık 15 dakika (yürüyerek)
Alış veriş merkezleri, cafeler, iş merkezleri, mağaza ve bankalar Yürüme uzaklığında


 


   

Bu Sayfada En Çok Arananlar

ESE Malta, European School of English Malta İngilizce eğitimi, ESE Malta dil okulu, Malta İngilizce, Malta dil okulu, Malta dil okulları, Malta eğitim, Malta hakkında, Malta’da eğitim, Malta egitim, Malta da egitim,  Maltada İngilizce dil kursları, yurtdışı İngilizce, Malta İngilizce, Malta İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, Malta dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, Maltada eğitim, Malta eğitim, Malta dil okullarına başvuru işlemleri, Malta Üniversite, Malta Staj, Malta Sertifika programları, Malta Şehirleri, Malta Dil Okulu Genel Bilgiler

Okul Foto Galeri

Malta Hakkında

Okul Video Galeri

Malta Hakkında

Okul Nerede ?